מימוש זכויות רפואיות – על מה מדובר?

בישראל, מימוש הזכויות הרפואיות והכלכליות של אנשים שנפגעו בעבודתם או בהקשר ישיר אליה, מי שחלה במחלת מקצוע ואנשים הסובלים מנכות למשל כביכול מוסדר רשמית, אך בפועל מדובר פעמים רבות על תהליך מורכב, ארוך, מסורבל ואף מייאש.

הזכויות הרפואיות מתארות שורה של אפשרויות בהקשר לכספים מהביטוח הלאומי, תשלומים למס הכנסה וכן כספים מחברות הביטוח המסחריות.

לצורך סיוע במימוש זכויות רפואיות פעילות בשוק הישראלי חברות המתמחות בתחום והמעסיקות אנשי מקצוע המגיעים מהתחומים הרלבנטיים השונים.

בתחום מורכב ומקצועי זה יש לפנות לחברה בעלת ניסיון מאחר וההתמודדות עם המוסד לביטוח לאומי ונושא  ייעוץ וסיוע למימוש זכויות רפואיות דורש ידע רב.

מימוש מלא ונכון של הזכויות הרפואיות יכול כמובן להיות משמעותי מאוד מבחינה כלכלית ואישית, במקרים רבים מדובר על סכומי כסף גבוהים מאוד ועל אפשרות אמיתית לשיפור איכות החיים של אלו שנפגעו בתהליכים ומקרים שונים.

זהו תחום מורכב המחייב אורך רוח, סבלנות ומסוגלות, תחום שניתן להתנהל בו לבד אך תמיד זה בפועל אפשרי או יעיל ולכן חברה כמו "זכותי" מסייעת ומאפשרת לקבל את מלוא הזכויות והתנאים.

 שירותי חברת מימש זכויות רפואיות

חברה למימוש זכויות רפואיות  מטפלת במקרים של תאונות עבודה, מחלות מקצוע, נכות כללית, פטורים ממס הכנסה או הקלות בתשלומי מס הכנסה, התנהלות מול ועדות רפואיות ומימוש כספים רלבנטיים מחברות ביטוח.

החברה אינה מספקת שירותי ייעוץ משפטי מתוקף הוראות רשמיות לחברות סיוע במימוש זכויות רפואיות – כך שהלקוח מתנהל בפועל מול הגורמים השונים – אך היא כן מספקת שירותי תמיכה, ניתוח וייעוץ מקיפים המאפשרים לממש את מלוא הזכויות והכספים.

הפעילות של כל חברה מסייעת ללקוחותיה לממש זכויות רפואיות וכלכליות הקשורות למצבם הפיזי/בריאותי, קרי תשלומים, פטורים, הקלות וכיוצא באלו מהגורמים השונים. החברה לא עוסקת בטיפול הרפואי עצמו או בהתנהלות מול גורמי רפואה שונים.

הלקוחות חברת כוללים למשל נפגעי תאונות עבודה, מי שחלה במחלות מקצוע, אנשים שסובלים מנכות כלשהי, אנשים בעלי בעיה בריאותית המזכה בהטבות/פטורים ממס וכן הלאה.

באמצעות ניתוח כל מקרה לגופו והעסקת שורה ארוכה של יועצים ומומחים, ניתן לקבל שירותים הכוללים את התהליכים הבאים:

  • ניתוח המקרה הפרטני ובדיקה ראשונית למיצוי הזכויות הרפואיות.
  • איסוף והכנה של אישורים רלבנטיים ובניית תיק רפואי.
  • סיוע במילוי טפסים ובקשות וכמו כן בהגשת התביעות בפועל.
  • שירותי הכנה וייעוץ לקראת וועדות רפואיות וניתוח תוצאות ועדה.
  • ייעוץ וליווי בהקשר להחזרי מס הכנסה וקבלת פטורים/הקלות ממס הכנסה.
  • בחינת פוליסות ביטוח וייעוץ לגבי התנהלות מול חברות הביטוח.

מידע נוסף באתר matnachim

מידע נוסף

כל חברה מעסיקה יועצים שהם יועצי מס, רואי חשבון, יוצאי המוסד לביטוח לאומי, רופאים ועוד. החברה מציעה מומחיות בכל שלב בהתנהלות ומוך הגורמים השונים, כולל היכרות פנימית אישית עם המערכות ואופן ההתנהלות האופטימאלי כמו גם עם מכלול הזכויות ומה יש לעשות על מנת לממשן.

החברה מציעה פגישת ייעוץ ראשונה ללא התחייבות וללא עלות ובאופן כללי היא גובה עבור שירותיה עמלה מסוימת מסך הכספים המגיעים ללקוח.

לאורך השנים, חברת זכותי טיפלה וסייע לאלפי לקוחות והיא מצהירה על 90% הצלחה במימוש זכויות רפואיות במלואן ובסכומי כסף משמעותיים. מידע נוסף בערוץ זכותי

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *