אירועי חברה

כל מנהל חברה, או מפעל יודע כי אירועי חברה הינם דבר חשוב שכדאי לקיימו לפחות פעם בשנה. אירוע חברתי הכולל את כל עובדי המקום וההנהלה יחדיו עוזר לשמור על ההון האנושי שהוא, למעשה, בין הערכים החשובים ביותר בחברה. אירוע חברתי מגבש בין העובדים, יוצר קשרים חמים יותר בין ההנהלה לעובדים האחרים, שומר על מורל גבוה והרגשת שייכות למקום העבודה.

כאשר ההנהלה מארגנת אירוע חברה לעובדיה היא למעשה מראה להם כי היא חושבת עליהם, נותנת הרגשה שאיכפת לה מההנאה של העובדים ומשקיעה בהם. ידוע גם שאירועים חברתיים יוצרים לויאליות יותר גבוהה בקרב העובדים כלפי החברה בה הם עובדים. כך נוצרים רווחים גם בהיבט הכלכלי וגם בהיבט האישי, הן בקרב העובדים והן בקרב ההנהלה.

סוגים שונים של אירועי חברה

לכל חברה  ההון האנושי שלה אשר מרכיב את אופי החברה. כל מקום עבודה חייב להתאים את אירועי החברה שהוא מקיים לפי אופי האנשים העובדים בו. כאשר מתכננים ערב חברה שעובדות בה רק נשים סגנון הפעילות יהיה שונה מאשר אילו היו אלו רוב של גברים.

רוב מקומות העבודה משתדלים למצוא בכל שנה פעילות אחרת. ישנם סוגים רבים של פעילויות אשר אפשר להעניק לעובדים, רצוי לתכנן את אירועי החברה לפי האופי של כל העובדים כדי ליצור מקסימום של הנאה לכל רפרטואר ההון האנושי. להלן מספר דוגמאות של אירועי חברה בעלי אופי שונה.

ארועי חברה בעלי אופי אתגרי

לעובדי חברה צעירים או צעירים ברוחם שאוהבים אתגר ואופי ספורטיבי לאירועים החברתיים ניתן להציע טיולי ג'יפים המשלבים תחנות פעילות אתגרית כמו סנפלינג, הליכה בנחל, וכדומה. ניתן לקיים גם פעילויות המשלבות משימות אתגריות, לחלק את הקבוצה לשתיים ולהפוך את אופי הבילוי למעט תחרותי יותר.

ניתן לקיים טיולים רגליים בנחלים ובמערות הקיימים לאורכה ולרוחבה של ארץ ישראל, להינות מיופיה של הארץ יחד עם החברים לעבודה וליצור חוויות משותפות.

אירועי חברה בעלי אופי רגוע

מחפשים עוד רעיונות לאירועי חברה?

אירוע חברה יכולים גם להתקיים בבתי מלון, הכוללים סיור משותף באתר היסטורי מפורסם, ביקור ביקב יינות, מופע אור קולי משותף וכדומה. ניתן לתת לדוגמא את העיר ירושליים אשר מהווה מקום היסטורי, תרבותי ודתי.

ירושליים מציעה מגוון רחב של אתרים לביקור והנאה. ניתן לבקר במנהרות הכותל, לראות מופע אור קולי במגדל דוד, לצאת למסעדה, לבקר בכותל ועוד. במידה ולא רוצים לקיים פעילות שאורכת יותר מיום אחד ניתן לקחת את כל עובדי החברה לערב סגור של קולנוע ומסעדה איכותית.

כך נהנים יחד מבית קולנוע בלעדי רק לעובדי החברה ומאוכל טוב בחברת האנשים שעובדים איתם. אפשר לקיים אירועי חברה בימי הקיץ על חוף הים, בכנרת או בבריכה עם פעילויות לילדים ולמבוגרים גם יחד, לשלב קומזיץ או ברביקיו ובעיקר להינות מיום של שלווה משותף על חוף הים.

אירועי חברה בעלי אופי נשי

סרט דרמה איכותי, מעגל נשים, יוגה לאורה של השקיעה, הרצאה על מעמד האישה בתחום העסקי הינם רק חלק מהאפשרויות הקיימות לאירועים המתאימים לנשים.

לסיכום, קיים מגוון רחב של אירועי חברה היכולים להתאים כל שצריך הוא רק לבחור וליהנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *