מכונת קפה מקצועית – איך להתאים מכונה לעסק

 

מזל טוב, בית הקפה האינטימי והשכונתי שלכם כבר גדול דיו כדי שתתחילו לחשוב על דרכים לקדם ולפתח אותו מבחינה מקצועית. ברכותינו, המשרד כבר מכיל יותר עובדים ממה שהקומקום הנאמן במטבחון הקטן מסוגל לספק והגיע הזמן לעבור לשלב הבא והוא

קניית מכונת קפה מקצועית שתספק מגוון רחב וראוי של סוגי קפה יוקרתיים ואיכותיים במהירות, בנוחות ותוך יכולת הספק והיקף פעילות ראויים לעסק המתפתח ולדרישת הלקוחות, בין אם יהיו אלו קליינטים, אורחים או עובדים שזמן מנוחתם קצוב ורוצים ליהנות מקפה חם ואיכותי.

 

מכונות קפה למשרד או לעסק

קניית מכונת קפה מקצועית למשרד שונה באופייה מקניית מכונת קפה מקצועית לבית קפה, למשל. בעוד שבבית הקפה אנו סומכים על נותן המוצר שהוא למד או יודע להכין ולספק משקה איכותי המוכן במקום, נראה הרבה מכונות קפה ידניות ונוכל להביט בהכנת הקפה ובפעולות השונות שנוקט המכין. במשרד או בבית עסק, רובן המוחלט, אם לא כולן, של מכונות הקפה יהיו אוטומטיות וידרשו רק לחיצה על כפתור מתאים לצורך התחלת פעולת הכנת הקפה והוצאתו לספל.

קניית מכונת קפה מקצועית דורשת הבנה של צרכי העסק והלקוחות הפוטנציאליים. טעות נפוצה של בעלי בית היא לחשוב על טעמם האישי בהחלטתם למרות שאולי אלו שישתמשו יותר באותה מכונה, זקוקים לסוג אחר של מכונת קפה מקצועית. לפני קניית מכונת קפה מקצועית, שאינה זולה ומלווה בהוצאות נלוות נוספות, חשוב להכין רשימה מסודרת של צרכים ודרישות הן מידיות והן עתידיות, ואיתה להגיע לכלל החלטה אופרטיבית.

כחלק מאותה רשימת דרישות, צריך לקחת בחשבון את מרכיבי הקפה הדרושים למכונה, ועד כמה ירצה כל משתמש להיות מעורב בהכנת המשקה. למה הכוונה? ישנן מכונות העובדות על בסיס קפסולות קפה שהן חומר גלם היקר עד פי שלושה מפולי קפה המשמשים למכונות קפה הפועלות על בסיס טחינת הפולים. ההבדלים בין מחירי המכונות הללו ניכרים ויחד עם זאת, גם איכות המשקה משתנה ממכונה למכונה ומחומר גלם לרעהו.

פולי הקפה נחשבים לחומר הגלם הזול ביותר המעניק את הקפה הטרי והריחני ביותר מפני שהוא נטחן במקום, אך, למצער, הוא גם המלכלך ביותר והדורש את ניקוי המסנן ומערכת הטחינה באופן קבוע למניעת הצטברות שאריות. קפסולות הקפה הן האופציה הנקייה וההיגיינית ביותר, אך הן היקרות ביותר והפחות נפוצות, בעיקר בשל העובדה כי מכונות קפה העובדות בשיטת הקפסולות מחייבות היצמדות לספק אחד ומונעות אפשרות לעבור לקפסולות של מתחרים, אולי טובים וזולים יותר.

בעת קניית מכונת קפה מקצועית יש לשים לב, אם כן, לא רק לעלות המכונה, אלא גם לכל ההוצאות הנלוות והעתידיות שלה הכוללות חומרי גלם, גבולות וזמן אחריות, חומרי ניקוי וכמובן את מכלול צרכי הכנת הקפה וכמה זמן נדרש על מנת להכין כוס קפה, כל אלו פרמטרים כלכליים לא פחות, היכולים לקבוע האם הרכישה כדאית או לא.

מידע נוסף על מכונות קפה לעסקים

קפה רוטשילד מציעים מגוון של שירותים ופתרונות לעסקים. בין היתר קפה רוטשילד מספקים מכונות קפה לעסקים כמו: בתי קפה, קייטרינג, עגלות קפה, אולמי אירועים ומזנונים. אם אתה מעוניין בדגמים של מכונות קפה מקצועיים אתה מוזמן לבחור מהמכונות הבאות:

LANNA-1 – מכונת קפה מקצועית ראש אחד, נפח דוד 7 ליטר, גוף חימום 3000W, תלת פאזי. יצרן: ספרד.

LANNA-1 – מכונת קפה מקצועית 2 ראשים, נפח דוד 16 ליטר, גוף חימום 6000W, תלת פאזי. יצרן: ספרד.

NEW IBERITAL-2 – מכונת קפה לעסק 2 ראשים אלקטרונית, נפח דוד 16 ליטר, גוף חימום 6000W, תלת פאזי. יצרן: ספרד.

NEW IBERITAL-3 – מכונת קפה לעסק 3 ראשים אלקטרונית, נפח דוד 22 ליטר, גוף חימום 7000W, תלת פאזי. יצרן: ספרד.

לרכישת לחצו >> קניית מכונת קפה מקצועית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *