בחירת מעצב פנים – כל אחד והחלל שלו

ארכיטקטורה טובה היא זו שגורמת לעוברים ושבים לעצור, להסתכל ולהרגיש חלק ממשהו גדול ויפה יותר. ארכיטקטורה מצוינת היא זו שבה הסביבה נראית כמי שנבנתה סביב אותו מבנה וכאילו הותאמה לצרכיו ולמראהו. עיצוב פנים הוא שילוב של ארכיטקטורה מצוינת ופונקציונאליות מתבקשת לסביבת מגורים חיה ונושמת.

אין להמעיט בחשיבותו של עיצוב פנים להגשמת חלומות וחזון ומכאן שחשיבות בחירת מעצב פנים להתאמת הבניין לגרים בו ושל הדירות למתגוררים בהן היא עצומה ואסור להתפשר בבחירת המעצב הנכון והמתאים.

בחירת מעצב פנים לשם התאמת דירת המגורים לדייריה צריכה להיעשות תוך הקפדה על מקצועיות מעצב הפנים, עבודות קודמות שלו והמלצות מהימנות ואמתיות. מעצב פנים, בנוסף לעיצוב החלל וסידור הדירה, עוסק גם בחשמל, אינסטלציה ומים ובתכנון שלהם בתוך המערך הכולל, ותכנון או ביצוע לקוי יכול לעלות ביוקר בהמשך, בנוסף, כמובן, לעוגמת הנפש ובזבוזי האנרגיה והזמן שיצטברו.

הבית של כל אחד ואחת הוא עולם קטן של פרטיות, של שקט ושל הנאה מתלאות היומיום ולכן עיצוב פנים צריך לספק לדיירים את החלום והחזון שיגרום להם להתגעגע לבית, לרצות לשהות בו וליהנות מרגע החזרה אליו. בחירת מעצב פנים היא בחירה, בעצם, של מגשים חלומות אשר בידיו הכלים המקצועיים להביא לידי ביטוי את אופי הדיירים. מעצב פנים מקצועי ומנוסה יישב עם הדיירים, יבין אותם, ייכנס לליבם וינסה למקסם את הגשמת הרצונות תוך עמידה קפדנית על נהלי בטיחות וביטחון ועמידה בתנאי אתיקה ושקיפות כלפיהם. כל חדר בבית הוא בעל פונקציות משלו, בעל נשמה וחיות משלו ובעל צרכים מסוימים האופייניים רק לו. מטבחים, לדוגמא, מצריכים התמחות מיוחדת בשל חשיבותם במערך הכולל של הבית, וכך גם שירותים, חדר אמבטיה וחדרי שינה ואירוח. מעצב פנים מקצועי ומנוסה יוכל לספק את המכלול השלם והמלא למראה הומוגני ואחיד של הדירה, מבלי לצמצם או לוותר על אספקטים נדרשים מכל חדר וחדר.

תחומי הבנייה, ובהם ארכיטקטורה ועיצוב פנים, אינם נחים על השמרים ומתחדשים כל הזמן בפונקציות חדשות ובטרנדים מודרניים, ובעידן שבו הנגישות למידע פתוחה לכולם, אפשר להקדים ולערוך בדק שוק מקיף וחיוני לפני בחירת מעצב פנים או אדריכל, כי לא מכניסים כל אחד הביתה.

מעצב פנים המלצות

מעצב פנים מומלץ – סטודיו Han's Design, מתמחה בתחום עיצוב פנים וכן אדריכלות פנים של בתים פרטיים, עיצוב פנים דירות,עיצוב פנים  דירות פנטהאוז,  משרדים וכן עיצוב פנים לחנויות כמו כן עיצוב וייצור של הרהיטים בפרוייקט עיצוב פנים כולל. הסטודיו מנוהל ע"י זוג אדריכלי הפנים והמעצבים מיכל והדר האן.

 

מידע נוסף בעיצוב פנים

עיצוב מטבחים – בדרך כלל, המטבח הוא כמעט תמיד מרכזו הבלתי מעורער של הבית. המטבח הוא המקום בו אנו נשהה בתדירות ומשך הזמן הארוך ביותר במהלך היום. בעבר הגישה נהגה להסתיר את המטבח מעיני המבקרים ואפילו מהדיירים, אך יחסו של מעצב פנים מודרני הוא כזה שהמטבח מהווה חלק בלתי נפרד מהחלל המרכזי המשותף של מגורים ואירוח. למידע נוסף לחצו > עיצוב מטבחים.

תגובה אחת בנושא “בחירת מעצב פנים – כל אחד והחלל שלו”

  1. עיצוב המטבח מחייב שיקול דעת ותכנון נכון על ידיי מעצב פנים , מטבח גדול ומרווח מאפשר למשפחות לארח לעיתים קרובות , ויש חשיבות רבה לתכנון ומקומות אחסון , מקומות ישיבה , עבודה בשיתוף פעולה אם הלקוח תוביל להצלחת הפרוייקט , http://www.tapuz.co.il/blog/net/UserBlog.aspx?foldername=michal10101

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *